Nazywam się Kasia Chudy, fotografuję zakochanych ludzi. 

Doskonały rocznik 87', mieszkam w Tarnobrzegu, pracuję w całej Polsce. Z wielkiej pasji i wykształcenia historyk sztuki, niespełniona wiolonczelistka, fotograf, miłośniczka rzeczy pięknych i niebanalnych, najlepiej ręcznie wykonanych. Szczęśliwie zakochana od lat w mężczyźnie swojego życia. Mama Stasia.

Wciągnęło mnie tworzenie szczerych i naturalnych fotografii z najpiękniejszych chwil życia. Staram się patrzeć na ludzi tak jak się tego nie spodziewają, obserwuję i zapamiętuję świat, tak jak czuję. Wrażliwie na drobne gesty, lekko, prawdziwie, radośnie.

Po cichu.   

Zapraszam do mojej bajki. Będzie o miłości!

K.


MÓJ STYL

Szukam lekkości, pięknego światła, kocham kolor! Uwielbiam ciepłą, jasną i pastelową paletę barw; świetliste, pełne świeżości i powietrza kadry.

Chcę, żeby moje zdjęcia były autentyczne, romantyczne i proste.

Ansel Adams napisał kiedyś słowa, które mam bardzo głęboko w sercu:

“Nie fotografujesz jedynie aparatem. 
Towarzyszą Ci w tym wszystkie obrazy, które widziałeś, 
książki, które czytałeś, 
muzyka, którą słyszałeś, 
ludzie, których kochałeś.”

Wierzę w to, że fotografie prawdziwie mówią o naszej wrażliwości i doświadczeniach. Fotografowanie czyjegoś ślubu to nie tylko dokumentacja, a spójna, piękna historia o ludziach i oddaniu. 

Nie reżyseruję, bo ufam że chcecie zapamiętać ten dzień szczerze i autentycznie. Pomagam zaaranżować portrety, zdjęcia formalne, zajmuję się detalami... doradzam tam gdzie jest delikatne pole do stylizacji. Ale nigdy kosztem prawdziwych momentów.

Uwielbiam plenery. Fotografuję w miękkim świetle zastanym, szukam miejsc, które przede wszystkim dają poczucie intymności i spokoju, możliwość otworzenia się, słuchania własnej muzyki. Nie ustawiam, ale nadaję kierunek, pomagam, doradzam, czuwam, żeby wszystko wyglądało pięknie. Przed sesją zawsze dużo mówię o tym, że kluczowe jednak jest Wasze nastawienie i zaangażowanie. 

W kwestii oprawy szukam rzeczy pięknie wykonanych, najlepiej ręcznie. Do stylistyki zdjęć muszą pasować albumy, pudełka, faktura płótna oprawy, papier. Poszukuję polskich twórców i produktów handmade, bo wiem jak cudowne rzeczy powstają z pracy nie tylko rąk, ale i serca.  Wszystko po to, żeby trafiało do Was coś wyjątkowego od początku do końca. 

Jeśli mogę dla Was coś zrobić, piszcie KONTAKT

 Bukiet ślubny z piwonii