Sesja w Baranowie Sandomierskim | Madzia i Paweł

Uwielbiam ten włoski nastrój tamtego miejsca. Lekkość, elegancja i błoga cisza, przyjemny chłód i pastele korytarzy z piaskowca. Długo czekałam, aż ktoś zdecyduje się na zdjęcia właśnie tam - a to tak niesamowite wyzwanie wracać kilkukrotnie w to samo miejsce i odkrywać zawsze coś nowego. Ostatnio lasy, łąki... boho stodoły, szklarnie... ale sami zobaczcie czy można się oprzeć urokowi takich miejsc? :) I oni, zakochani po uszy. Mam nadzieję, że takimi chćą się zapamiętać na chwilę przed ślubem i wielkim na zawsze TAK. 

Zamkom, pałacom, ogrodom na sesje fine art mówię też na zawsze TAK. :-)

Workshop Mad for Mag Elena Matiash

Wstajesz o nieludzkiej porze, śpiąc 4 godziny, wsiadasz w samochód i myślisz "na co Ci to wszystko". Sprawę nieco poprawia pani w McDrive proponując drugie cappuccino gratis do pierwszego. A czemu nie. Pół litra kawy jeszcze nikogo nie zabiło. Rzecz jasna po drodze trzynaście czarnych kotów i parę ciężarówek, pomylonych dróg, objazdów, braków parkingu, wyproszenie z restauracji (myślałam, ze to wejście)  i z zaledwie 40 minutowym spóźnieniem - jestem! Bardzo zakłopotana, bo wszyscy przemili czekali na mnie. Wszystko wygląda jak wyjęte z edytorialu. Czuć przepiękne wiosenne światło, energię i pasje, która nie pozwala się zatrzymać. A potem wchodzi para, ona w TEJ sukni i ty wiesz, ze zabrakłoby Ci wszelkich kart pamięci świata.

Dziękuję za ten wspaniały dzień! Za tą energię, za poczucie, że gdzieś są tacy jak Ty. Za ogrom pracy. OGROM!  Dzięki i przepraszam za spóźnienie <3

Workshop Mad for Mag Elena Matiash Photography
dodatki ślubne NOVIA BLANCA
Florystyka Muscari
suknia RARA AVIS Salon Madonna Suknie ślubne
buty Showroom Ksis
miejsce STUDIO CZARNOBYL
tort Słodkie chwile
papeteria Papierove
Wstążki Corcortez Floral
pudełeczka Secret Keeper Box
Makeup & Hair Joanna Sirak hair&makeup
Meble RENTDESIGN
Strój Pana Młodego Macaroni Tomato

Dostawca kwiatów  OZ Export Polska

Sesja narzeczeńska | Kasia + Artur

Nie było nam łatwo umówić się z Kasią i Arturem na sesję, bo pogoda robiła wyraźnie na złość. W końcu i tak okazało się, że uciekaliśmy przed burzą (dotrzecie do tego na końcu:) Pojechaliśmy w piękne miejsce, które odkrył mój Michał jeżdżac rowerem po okolicy. Jest piękny las, łąki, brzozowy zagajnik, wysokie trawy, duże przestrzenie, wszystko to co lubię. I oni. Radośni, zakochani, Kasia i Artur. :-) 

Fistaszek

Staś - Nasze Nowe Życie

13.04.2017

Ślubne pakunki

Dziś mam dla Was coś miłego dla oka :-) Kilka zdjęć moich obecnych pendrive'ów i albumów. Bardzo się staram, żeby paczuszki dla Was wyglądały wyjątkowo, szukam fajnych, niszowych produktów i rzeczy ręcznie wykonanych. Woreczki na pendrive szyje moja niezastąpiona Mama, a sosnowe pudełka (jeśli tylko całego czasu nie pochłania mi ogarnięcie życia i sezonu) maluję sama. Przed nowym sezonem 2017 zaplanowałam długą listę przepięknych rzeczy i nowości, które czekają na dopięcie projektu i realizację. Będzie pięknie! 

Albumy wyszły z drukarni KrukBook. Fantastycznej jakości, szczególnie fotoksiążką na matowym papierze artystycznym trafiła w moje serce, wyjątkowo też podoba się Parom na spotkaniach. 

Tylko zerknijcie :-)